O nás


Poskytujeme pronájem záložních zdrojů el. energie.
Půjčovna elektrocentrál na zavolání.

Jsme mobilní energie. Již 13 let.

Naše mise je zajistit spolehlivou dodávku el. energie pro Vaše podnikání, když není možné využít pevnou síť.


Naše specializace je poskytování uceleného balíčku služeb pro dodání záložního zdroje el. energie v okamžiku, kdy jej potřebujete. Realizaci vždy přizpůsobíme na míru podle potřeb klientů.

Poskytujeme řadu nadstandardních služeb, díky kterým můžete nechat vše v režii zkušeného týmu techniků. Ať se jedná o plánovanou odstávku, nečekaný výpadek v důsledku poruchy na vedení distribuční sítě nebo elektroinstalace / zařízení Vašeho areálu.

Naše elektrocentrály využívají také pořadatelé outdoorovou akcí, festivalů, koncertů, sportovních přenosů nebo kultury.

Co děláme?

Nabízíme pronájem elektrocentrál, kabelového vedení, příslušenství v podobě rozvaděčů, světelných věží či kabelových přejezdů. Vše včetně dopravy na místo, potřebné manipulace, instalace, obsluhy, doplňování PHM a kompletního palivového hospodářství.

Díky několika výjezdovým depům jsme schopni velmi rychle reagovat na nečekané situace spojené s neplánovanými výpadky pevné sítě.

Díky vlastnímu servisnímu zázemí a výrobě elektrocentrál pro potřeby půjčovny máme k dispozici několik desítek skvěle odhlučněných, pravidelně servisovaných a výborně technicky vybavených strojů v široké výkonové škále od 40kVA do 3200kVA.

Náš NONSTOP HOTLINE je k dispozici v režimu 24/7 pro smluvní klienty i nové zákazníky, kteří se aktuálně potýkají s nedostatkem elektrické energie v důsledku živelných kalamit či jiných problémů na vedení pevné sítě.

Jako jediní v České republice máme od roku 2023 k dispozici elektrocentrály o výkonu 250kVA / 200kW v tzv. TWINmode, ze kterých jsme schopni dodat celkový výkon až 1400kW bez nutnosti kamionové dopravy a jeřábové manipulace.

Našim klientům tak šetříme čas i peníze.

Nejsme jen půjčovna elektrocentrál.

my jsme BE.PWR