Neplánované výpadky a kalamity

Služby poskytujeme v plném rozsahu a režimu 24/7 i pro vykrytí neplánovaných vypnutí pevné sítě. Pronájem elektrocentrály je nejrychlejší a nejefektivnější řešení v případě náhlého přerušení dodávky el. energie.

Pro tyto situace máme trvale k dispozici několik desítek kusů záložních zdrojů a na každém výjezdovém depu k dispozici tým profesionálů a mnohaletými zkušenostmi v situacích, kdy je důležité co nejrychleji obnovit dodávku el. energie.

My jsme BE.PWR a v roce 2022 jsme v rámci divize půjčovna elektrocentrál řešili více než 450 pohotovostních výjezdů spojených s kalamitní situací na distribuční síti.


  • trvale k dispozici více než 40ks elektrocentrál
  • výkony strojů až 3.000kW pro statusy HAVÁRIE
  • tým techniků k dispozici v režimu 24/7
  • trvalá podpora helpdesku na naší HOTLINE
  • reakční doba již do 1h od zavolání

Na neplánované výpadky el. energie máme pro naše klienty k dispozici produkt B-SAFE 24, který poskytuje jistotu dodávky elektrocentrály do smluvně garantovaného času.

Služba je dostupná v režimu 24/7. Na základě telefonické objednávky a aktivace režimu HAVÁRIE vyjíždí technik se záložním zdrojem a na místě se postará o jeho připojení. Samozřejmostí je setrvání technika na místě realizace, případné zajištění doplňování PHM a další potřebné úkony.

BE.PWR